Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského v Kunčicích pod Ondřejníkem má novou paní ředitelkuV pondělí 3. ledna 2022 jsem uvedla do funkce novou paní ředitelku Základní školy a Mateřské školy Karla Svolinského v Kunčicích pod Ondřejníkem, paní Kateřinu Bumbalíkovou. Postupně jsme spolu navštívily všechna oddělení školky a také jsem paní ředitelku představila nejen všem pedagogickým pracovníkům, ale také zaměstnancům školní kuchyně a správním zaměstnancům, bez nichž by žádná škola nemohla fungovat.

Pro mne jako poslankyni, členku výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu a hlavně jako starostku obce je správně fungující škola velice důležitá. Přeji si pro všechny žáky školu, která je připraví na život, bude je bavit a budou do ní rádi chodit. Školu, která se neustále rozvíjí.  Školu, ve které se bude pedagogům a ostatním zaměstnancům dobře pracovat a se kterou budou i rodiče spokojeni.

Věřím, že díky budoucí spolupráci nejen vedení obce a školy, ale i zaměstnanců a rodičů se nám toto přání podaří v Kunčicích pod Ondřejníkem brzy naplnit a škola se stane nedílnou součástí komunity, středobodem nejen vesnického života. Paní ředitelce přeji mnoho energie a úspěchů a těším se na spolupráci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úvodní strana – Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem (zskuncice.cz)

 

 

 

 

 

 

Další příspěvky

Važme svá slova. K násilným činům od nich nebývá daleko
Míra předsudečného násilí, kterému jsou vystaveni zdravotně hendikepovaní či LGBTQ+ osoby, je alarmující. Potřebné legislativní kroky můžeme podpořit tím, že budeme druhé uznávat a respektovat. Lépe se pak bude žít nám všem. Více se dočtete v článku Deníku Referendum.
Klíčové priority hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ na celostátní úrovni
Celostátní výbor vybral 5 klíčových témat, kterými se hnutí STAN v aktuálním volebním období bude prioritně věnovat na celostátní úrovni. Naši členové tak jasně stanovili cíle, na jejichž naplňování bude STAN minimálně v následujících třech letech intenzivně pracovat.
Konference na podporu sportování mládeže apelovala: Dělejme praktické kroky!
Jak by měla vypadat vzájemná spolupráce státu a krajů v oblasti sportu? A je právě sport důležitým tématem pro společnost? Tyto otázky znovu otevřela Konference na podporu sportování mládeže, na které jsme debatovala s dalšími zástupci státu, krajů a sportovních organizací.

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.