Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského v Kunčicích pod Ondřejníkem má novou paní ředitelkuV pondělí 3. ledna 2022 jsem uvedla do funkce novou paní ředitelku Základní školy a Mateřské školy Karla Svolinského v Kunčicích pod Ondřejníkem, paní Kateřinu Bumbalíkovou. Postupně jsme spolu navštívily všechna oddělení školky a také jsem paní ředitelku představila nejen všem pedagogickým pracovníkům, ale také zaměstnancům školní kuchyně a správním zaměstnancům, bez nichž by žádná škola nemohla fungovat.

Pro mne jako poslankyni, členku výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu a hlavně jako starostku obce je správně fungující škola velice důležitá. Přeji si pro všechny žáky školu, která je připraví na život, bude je bavit a budou do ní rádi chodit. Školu, která se neustále rozvíjí.  Školu, ve které se bude pedagogům a ostatním zaměstnancům dobře pracovat a se kterou budou i rodiče spokojeni.

Věřím, že díky budoucí spolupráci nejen vedení obce a školy, ale i zaměstnanců a rodičů se nám toto přání podaří v Kunčicích pod Ondřejníkem brzy naplnit a škola se stane nedílnou součástí komunity, středobodem nejen vesnického života. Paní ředitelce přeji mnoho energie a úspěchů a těším se na spolupráci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úvodní strana – Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem (zskuncice.cz)

 

 

 

 

 

 

Další příspěvky

Napsaly nám děti z duhových rodin, vyzývají nás, abychom uzákonili manželství pro všechny. Jsem pro
Ústavně-právní výbor Poslanecké sněmovny už podruhé projednával návrh zákona o manželství pro všechny. Během rozpravy byl mimo jiné představen i otevřený dopis dětí, které vyrostly ve stejnopohlavních rodinách.
Výbor pro zdravotnictví zazářil ve výzvě Aktivní září
Proběhlo slavnostní vyhodnocení akce na podporu sportování a pohybu, která proběhla v průběhu měsíce září ve sněmovně. Do výzvy Výbory v akci, aneb každý pohyb se počítá se zapojilo třináct sněmovních výborů.
Představujeme koaliční projekt Starostové a osobnosti pro kraj
Starostové a nezávislí budou v příštím roce v krajských volbách kandidovat v koalici s bývalým úspěšným hejtmanem Ivo Vondrákem a klubem krajských zastupitelů OK.

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.