Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského v Kunčicích pod Ondřejníkem má novou paní ředitelkuV pondělí 3. ledna 2022 jsem uvedla do funkce novou paní ředitelku Základní školy a Mateřské školy Karla Svolinského v Kunčicích pod Ondřejníkem, paní Kateřinu Bumbalíkovou. Postupně jsme spolu navštívily všechna oddělení školky a také jsem paní ředitelku představila nejen všem pedagogickým pracovníkům, ale také zaměstnancům školní kuchyně a správním zaměstnancům, bez nichž by žádná škola nemohla fungovat.

Pro mne jako poslankyni, členku výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu a hlavně jako starostku obce je správně fungující škola velice důležitá. Přeji si pro všechny žáky školu, která je připraví na život, bude je bavit a budou do ní rádi chodit. Školu, která se neustále rozvíjí.  Školu, ve které se bude pedagogům a ostatním zaměstnancům dobře pracovat a se kterou budou i rodiče spokojeni.

Věřím, že díky budoucí spolupráci nejen vedení obce a školy, ale i zaměstnanců a rodičů se nám toto přání podaří v Kunčicích pod Ondřejníkem brzy naplnit a škola se stane nedílnou součástí komunity, středobodem nejen vesnického života. Paní ředitelce přeji mnoho energie a úspěchů a těším se na spolupráci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úvodní strana – Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem (zskuncice.cz)

 

 

 

 

 

 

Další příspěvky

Je potřeba podporovat sport od dětských kategorií, shodli se poslanci v debatě o financování
V souvislosti s mistrovstvím světa v ledním hokeji jsme s poslanci Jakubem Jandou, Patrikem Nacherem a Zdeňkem Kettnerem debatovali o budoucnosti nejen hokeje, ale sportu a jeho financování obecně.
Vstupem do politiky jsem spáchal sebevraždu. Exhejtman Ivo Vondrák zahájil kampaň v bruntálské restauraci
„Vstupem do politiky jsem spáchal sebevraždu. A teď ji páchám podruhé.“ Tato slova v nadsázce pronesl v pondělí večer v bruntálské restauraci Radegastovna bývalý hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák. Více zde...
NA SLOVÍČKO S HEJTMANEM???
Připravujeme pro Vás s Ivo Vondrákem 24 debat napříč našim krajem. Srdečně Vás zvu NA SLOVÍČKO S HEJTMANEM??? Samozřejmě bez cenzury! Přijďte nám říct, co se vám líbí a co vám chybí ve vašem regionu, co byste chtěli, abychom prosazovali právě pro Vás…

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.