Vánoční a novoroční přání 2024Milí přátelé, kamarádi, podporovatelé i vy, kdo se mnou nesouhlasíte,

ve světle moc smutných událostí posledních dní Vám přeji zejména poklidné Vánoce v kruhu těch, které máte rádi, obejměte je, dejte jim Vaši lásku najevo. I sami sobě. Myslím zejména na ty, kteří již se svými blízkými být nemohou. Především na příbuzné obětí z Filozofické fakulty, z Klánovického lesa a z Hostouně, ale také na všechny ostatní, kteří o své blízké již přišli.

Pieta.
Zdrženlivost.
Soudržnost.

Stále platná výzva našeho pana Prezidenta.

Opatrujte se.
Vaše Míša

Další příspěvky

V Ostravě proběhl za hojné účasti příznivců, členů a dalších hostů krajský sněm
V pondělí 19. února se v kongresovém centru Hotelu Clarion v Ostravě sešli členové a příznivci našeho hnutí z Moravskoslezského kraje. Hlavním bodem jednání byly volby do krajského zastupitelstva.
Jsme připraveni hlasovat pro změnu názvu. Jiný ústupek u manželství pro všechny neuděláme
V rozhovoru pro deník FORUM 24 vysvětluji souvislosti s uvažovanou změnou názvu. Ideální to není, to všichni víme. Ale otázka nestojí všechno nebo nic. Rodiny čekají, děti čekají. A vyjadřuji se také k otázce vládní koalice.
Lídři koaliční kandidátky diskutovali se členy napříč krajem
Již na podzim nás čekají důležité krajské volby, snažíme se naslouchat starostům s malým „s“ i našim členům a příznivcům v kraji. Proto jsme se s Ivo Vondrákem postupně sešli se všemi oblastními organizacemi našeho kraje a s krajskou mládeží.

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.