Komunální volby 2022Nezadržitelně se blíží komunální volby. Sdružení nezávislých kandidátů – Nezávislí 2010 jsme založili, jak již název napovídá, v roce 2010, a s malými personálními změnami nás tedy čekají společně již čtvrté komunální volby. Ty letošní pod hlavičkou Nezávislí 2010 a STAN.

Více informací o našich budoucích plánech, realizovaných projektech a představení našich letošních kandidátů naleznete ve Volebních novinách na tomto odkazu:

VOLEBNÍ NOVINY

Na naši letošní kandidátku  Nezávislí 2010 a STAN jsem hrdá:

Michaela Šebelová, Markéta Menšíková, David Strnadel, Zdeněk Strnadel, Petr Vrlík, Markéta Marcolová Klímková, Jiří Kabut, Lucie Vyvialová, Martin Majer, Tomáš Maralík, Jiří Cochlar, Leoš Daníček, Kateřina Niklová, Taťána Syrková a Filip Konvička.

Jedná se o aktivní lidi, kteří se dlouhodobě podílejí na společenském a kulturním životě v naší obci, ať již aktivitou ve spolcích či jiným způsobem. Řada z nich již působí v zastupitelstvu nebo radě obce, znají naši obec, znají se s Vámi osobně a mají zkušenosti s vedením místní samosprávy.

Jsou to pracovití, energičtí a zkušení lidé, kteří mají obci i občanům co nabídnout a chtějí i nadále pracovat a svým dílem přispět k dobrému fungování a dalšímu rozvoji obce.

Děkuji všem kandidátům, že chtějí přispět k lepšímu životu v naší obci.

Vážím si toho a těším se na spolupráci.

 

 

Další příspěvky

Aktivní září ve Sněmovně!
Velmi mě těší, že se k národní kampani Aktivní září připojila také Poslanecká sněmovna. Akci na její půdě zorganizoval nadační fond Aktivní ČESKO za odborné podpory Kanceláře Světové zdravotnické organizace v České republice. Součástí akce je také několikadenní výzva o nejaktivnější výbor sněmovny s názvem „Výbory v akci aneb každý pohyb se počítá“.
Ohlédnutí za Prague Pride 2023
Jedním z témat, kterým se snažím věnovat, je otázka lidských práv. V současné chvíli konkrétně narovnání práv stejnopohlavních párů. Patřím k podporovatelům tzv. manželství pro všechny. Na Prague Pride jsem letos nebyla poprvé, ale po našem rodinném coming outu jsem jej letos prožila mnohem intenzivněji...
Ministr Jozef Síkela navštívil Moravskoslezský kraj
V červenci jsme měli tu čest přivítat v Moravskoslezském kraji dalšího z ministrů, tentokrát Jozefa Síkelu, ministra průmyslu a obchodu. Jednou z jeho zastávek byla i obec Kunčice pod Ondřejníkem, dále navštívil Třinec, Karvinou, Litultovice a Branku u Opavy.

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.