Komunální volby 2022Nezadržitelně se blíží komunální volby. Sdružení nezávislých kandidátů – Nezávislí 2010 jsme založili, jak již název napovídá, v roce 2010, a s malými personálními změnami nás tedy čekají společně již čtvrté komunální volby. Ty letošní pod hlavičkou Nezávislí 2010 a STAN.

Více informací o našich budoucích plánech, realizovaných projektech a představení našich letošních kandidátů naleznete ve Volebních novinách na tomto odkazu:

VOLEBNÍ NOVINY

Na naši letošní kandidátku  Nezávislí 2010 a STAN jsem hrdá:

Michaela Šebelová, Markéta Menšíková, David Strnadel, Zdeněk Strnadel, Petr Vrlík, Markéta Marcolová Klímková, Jiří Kabut, Lucie Vyvialová, Martin Majer, Tomáš Maralík, Jiří Cochlar, Leoš Daníček, Kateřina Niklová, Taťána Syrková a Filip Konvička.

Jedná se o aktivní lidi, kteří se dlouhodobě podílejí na společenském a kulturním životě v naší obci, ať již aktivitou ve spolcích či jiným způsobem. Řada z nich již působí v zastupitelstvu nebo radě obce, znají naši obec, znají se s Vámi osobně a mají zkušenosti s vedením místní samosprávy.

Jsou to pracovití, energičtí a zkušení lidé, kteří mají obci i občanům co nabídnout a chtějí i nadále pracovat a svým dílem přispět k dobrému fungování a dalšímu rozvoji obce.

Děkuji všem kandidátům, že chtějí přispět k lepšímu životu v naší obci.

Vážím si toho a těším se na spolupráci.

 

 

Další příspěvky

V Ostravě proběhl za hojné účasti příznivců, členů a dalších hostů krajský sněm
V pondělí 19. února se v kongresovém centru Hotelu Clarion v Ostravě sešli členové a příznivci našeho hnutí z Moravskoslezského kraje. Hlavním bodem jednání byly volby do krajského zastupitelstva.
Jsme připraveni hlasovat pro změnu názvu. Jiný ústupek u manželství pro všechny neuděláme
V rozhovoru pro deník FORUM 24 vysvětluji souvislosti s uvažovanou změnou názvu. Ideální to není, to všichni víme. Ale otázka nestojí všechno nebo nic. Rodiny čekají, děti čekají. A vyjadřuji se také k otázce vládní koalice.
Lídři koaliční kandidátky diskutovali se členy napříč krajem
Již na podzim nás čekají důležité krajské volby, snažíme se naslouchat starostům s malým „s“ i našim členům a příznivcům v kraji. Proto jsme se s Ivo Vondrákem postupně sešli se všemi oblastními organizacemi našeho kraje a s krajskou mládeží.

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.