Komunální volby 2022Nezadržitelně se blíží komunální volby. Sdružení nezávislých kandidátů – Nezávislí 2010 jsme založili, jak již název napovídá, v roce 2010, a s malými personálními změnami nás tedy čekají společně již čtvrté komunální volby. Ty letošní pod hlavičkou Nezávislí 2010 a STAN.

Více informací o našich budoucích plánech, realizovaných projektech a představení našich letošních kandidátů naleznete ve Volebních novinách na tomto odkazu:

VOLEBNÍ NOVINY

Na naši letošní kandidátku  Nezávislí 2010 a STAN jsem hrdá:

Michaela Šebelová, Markéta Menšíková, David Strnadel, Zdeněk Strnadel, Petr Vrlík, Markéta Marcolová Klímková, Jiří Kabut, Lucie Vyvialová, Martin Majer, Tomáš Maralík, Jiří Cochlar, Leoš Daníček, Kateřina Niklová, Taťána Syrková a Filip Konvička.

Jedná se o aktivní lidi, kteří se dlouhodobě podílejí na společenském a kulturním životě v naší obci, ať již aktivitou ve spolcích či jiným způsobem. Řada z nich již působí v zastupitelstvu nebo radě obce, znají naši obec, znají se s Vámi osobně a mají zkušenosti s vedením místní samosprávy.

Jsou to pracovití, energičtí a zkušení lidé, kteří mají obci i občanům co nabídnout a chtějí i nadále pracovat a svým dílem přispět k dobrému fungování a dalšímu rozvoji obce.

Děkuji všem kandidátům, že chtějí přispět k lepšímu životu v naší obci.

Vážím si toho a těším se na spolupráci.

 

 

Další příspěvky

Je potřeba podporovat sport od dětských kategorií, shodli se poslanci v debatě o financování
V souvislosti s mistrovstvím světa v ledním hokeji jsme s poslanci Jakubem Jandou, Patrikem Nacherem a Zdeňkem Kettnerem debatovali o budoucnosti nejen hokeje, ale sportu a jeho financování obecně.
Vstupem do politiky jsem spáchal sebevraždu. Exhejtman Ivo Vondrák zahájil kampaň v bruntálské restauraci
„Vstupem do politiky jsem spáchal sebevraždu. A teď ji páchám podruhé.“ Tato slova v nadsázce pronesl v pondělí večer v bruntálské restauraci Radegastovna bývalý hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák. Více zde...
NA SLOVÍČKO S HEJTMANEM???
Připravujeme pro Vás s Ivo Vondrákem 24 debat napříč našim krajem. Srdečně Vás zvu NA SLOVÍČKO S HEJTMANEM??? Samozřejmě bez cenzury! Přijďte nám říct, co se vám líbí a co vám chybí ve vašem regionu, co byste chtěli, abychom prosazovali právě pro Vás…

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.