Komunální volby 2022Nezadržitelně se blíží komunální volby. Sdružení nezávislých kandidátů – Nezávislí 2010 jsme založili, jak již název napovídá, v roce 2010, a s malými personálními změnami nás tedy čekají společně již čtvrté komunální volby. Ty letošní pod hlavičkou Nezávislí 2010 a STAN.

Více informací o našich budoucích plánech, realizovaných projektech a představení našich letošních kandidátů naleznete ve Volebních novinách na tomto odkazu:

VOLEBNÍ NOVINY

Na naši letošní kandidátku  Nezávislí 2010 a STAN jsem hrdá:

Michaela Šebelová, Markéta Menšíková, David Strnadel, Zdeněk Strnadel, Petr Vrlík, Markéta Marcolová Klímková, Jiří Kabut, Lucie Vyvialová, Martin Majer, Tomáš Maralík, Jiří Cochlar, Leoš Daníček, Kateřina Niklová, Taťána Syrková a Filip Konvička.

Jedná se o aktivní lidi, kteří se dlouhodobě podílejí na společenském a kulturním životě v naší obci, ať již aktivitou ve spolcích či jiným způsobem. Řada z nich již působí v zastupitelstvu nebo radě obce, znají naši obec, znají se s Vámi osobně a mají zkušenosti s vedením místní samosprávy.

Jsou to pracovití, energičtí a zkušení lidé, kteří mají obci i občanům co nabídnout a chtějí i nadále pracovat a svým dílem přispět k dobrému fungování a dalšímu rozvoji obce.

Děkuji všem kandidátům, že chtějí přispět k lepšímu životu v naší obci.

Vážím si toho a těším se na spolupráci.

 

 

Další příspěvky

Sněm oblastní organizace STAN Frýdek-Místek schválil lídry kandidátek
V pondělí 2. května 2022 jsem v regionu navštívila obec Bukovec na česko-polské hranici, ve které se nachází nejvýchodnější bod naší republiky. Tentokrát se zde konala další pravidelná schůze Oblastní organizace STAN regionu Frýdek-Místek. Za pozvání a organizaci bych chtěla poděkovat zejména hostitelce, starostce Bukovce Monice Czepczorové.
Cesta ke změně českého školství. Školy potřebují ve svých ředitelích najít lídry.
Bylo to právě dění okolo naší základní školy, které mě před pár lety dovedlo do komunální politiky. Také v současné době, je pro mě jako poslankyni Parlamentu České republiky a hlavně členku Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu prioritou investice do vzdělávání a dobře fungující školy, pod správným vedením, protože škola je součástí téměř každé obce a je středobodem jejího žití.
Poslankyně Šebelová: Přeji si prezidenta, za kterého se nebudeme muset stydět!
Několik zajímavých dotazů položil Michaele Šebelové v rozhovoru šéfredaktor Martin Duplák z UDÁLOSTI24/7. V následujícím článku z 8. dubna 2022 naleznete například odpovědi na otázky - co ji ve „velké“ politice nejvíce šokovalo? Kde podle ní Českou republiku nejvíce tlačí bota? Nebo co říká na prezidentskou milost panu Balákovi?

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.