Komunální volby 2022Nezadržitelně se blíží komunální volby. Sdružení nezávislých kandidátů – Nezávislí 2010 jsme založili, jak již název napovídá, v roce 2010, a s malými personálními změnami nás tedy čekají společně již čtvrté komunální volby. Ty letošní pod hlavičkou Nezávislí 2010 a STAN.

Více informací o našich budoucích plánech, realizovaných projektech a představení našich letošních kandidátů naleznete ve Volebních novinách na tomto odkazu:

VOLEBNÍ NOVINY

Na naši letošní kandidátku  Nezávislí 2010 a STAN jsem hrdá:

Michaela Šebelová, Markéta Menšíková, David Strnadel, Zdeněk Strnadel, Petr Vrlík, Markéta Marcolová Klímková, Jiří Kabut, Lucie Vyvialová, Martin Majer, Tomáš Maralík, Jiří Cochlar, Leoš Daníček, Kateřina Niklová, Taťána Syrková a Filip Konvička.

Jedná se o aktivní lidi, kteří se dlouhodobě podílejí na společenském a kulturním životě v naší obci, ať již aktivitou ve spolcích či jiným způsobem. Řada z nich již působí v zastupitelstvu nebo radě obce, znají naši obec, znají se s Vámi osobně a mají zkušenosti s vedením místní samosprávy.

Jsou to pracovití, energičtí a zkušení lidé, kteří mají obci i občanům co nabídnout a chtějí i nadále pracovat a svým dílem přispět k dobrému fungování a dalšímu rozvoji obce.

Děkuji všem kandidátům, že chtějí přispět k lepšímu životu v naší obci.

Vážím si toho a těším se na spolupráci.

 

 

Další příspěvky

Važme svá slova. K násilným činům od nich nebývá daleko
Míra předsudečného násilí, kterému jsou vystaveni zdravotně hendikepovaní či LGBTQ+ osoby, je alarmující. Potřebné legislativní kroky můžeme podpořit tím, že budeme druhé uznávat a respektovat. Lépe se pak bude žít nám všem. Více se dočtete v článku Deníku Referendum.
Klíčové priority hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ na celostátní úrovni
Celostátní výbor vybral 5 klíčových témat, kterými se hnutí STAN v aktuálním volebním období bude prioritně věnovat na celostátní úrovni. Naši členové tak jasně stanovili cíle, na jejichž naplňování bude STAN minimálně v následujících třech letech intenzivně pracovat.
Konference na podporu sportování mládeže apelovala: Dělejme praktické kroky!
Jak by měla vypadat vzájemná spolupráce státu a krajů v oblasti sportu? A je právě sport důležitým tématem pro společnost? Tyto otázky znovu otevřela Konference na podporu sportování mládeže, na které jsme debatovala s dalšími zástupci státu, krajů a sportovních organizací.

Kontakt


Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.